SÁBADO 29 ABRIL

EDIFICIO TAMBERLICK RÚA EDUARDO IGLESIAS

21:30 120 ANOS DE CINE EN VIGO

VENRES 5

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

11:00 CINE MIÚDO

19:00 GALA DE INAUGURACIÓN

22:00 MIGAS DE PAN PRESENTACIÓN + COLOQUIO COA DIRECTORA

AUDITORIO DO MARCO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 1

18:20 CURTAS GALEGAS BLOQUE 1

19:40 CURTAS GALEGAS BLOQUE 2

SÁBADO 6

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

12:00 WAKA FILMS

17:00 CURTAS ANIMACIÓN RETROSPECTIVA

18:30 CURTAS GALEGAS BLOQUE 1

20:00 MIMOSAS

22:00 VIAGEM A PORTUGAL

AUDITORIO DO MARCO

11:30 ACTO HOMENAXE XOCIVIGA

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 2

18:20 CURTAS GALEGAS BLOQUE 3

19:40 CURTAS GALEGAS BLOQUE 4 + TARDE DE ANIMACIÓN E SWING

DOMINGO 7

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN B. INFANTIL

18:30 CURTAS GALEGAS BLOQUE 2

20:00 OS DÍAS AFOGADOS

22:00 ENTREMUNDO + MATARAM NOSSOS FILHOS

AUDITORIO DO MARCO

11:00 CURTAS ANIMACIÓN B. INFANTIL

12:30 CURTAS ANIMACIÓN B. INFANTIL

LUNS 8

AUDITORIO INSTITUTO CAMÕES

18:00 CURTAS ANIMACIÓN RETROSPECTIVA

20:30 NA CIDADE VAZÍA

MARTES 9

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 1

18:30 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 3

20:00 O TEMPO FUTURO

22:00 PROCURA-SE IRENICE + ALÉN DO COSMOS

AUDITORIO INSTITUTO CAMÕES

18:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 3

19:30 CURTAS ANIMACIÓN RETROSPECTIVA

21:00 INTOLERANCIA

AUDITORIO DO MARCO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 1

18:20 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 2

19:40 CURTAS GALEGAS BLOQUE 1

MÉRCORES 10

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 2

18:30 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 2

20:00 LA DECLARACIÓN DE LOS OBJETOS

22:00 SÍSIFO CONFUSO. TRALLOS E DÍAS DE FRANCISCO LEIRO

AUDITORIO INSTITUTO CAMÕES

18:00 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 3

19:30 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 1

21:00 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 2

XOVES 11

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 3

18:30 CURTAS GALEGAS BLOQUE 3

20:00 PELERINAXES

22:00 RENDEZVOUS

AUDITORIO INSTITUTO CAMÕES

18:00 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 2

19:30 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 3

21:00 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 1

MULTICINES NORTE

20:30 PRESENTACIÓN TRAILER VIGO 1972 + PROXECCIÓN SORPRESA

VENRES 12

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

11:00 CINE MIÚDO

17:00 CURTAS LUSÓFONAS BLOQUE 1

18:30 CURTAS GALEGAS BLOQUE 4

20:00 ALDA E MARÍA, POR AQUÍ TUDO BEM

22:00 O GRANDE KILAPY

AUDITORIO INSTITUTO CAMÕES

18:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 3

19:30 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 2

21:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 1

AUDITORIO DO MARCO

17:00 CURTAS GALEGAS BLOQUE 4

18:20 CURTAS GALEGAS BLOQUE 2

19:40 CURTAS GALEGAS BLOQUE 3

ESPACIO MAHOU PROGRESO, 41

22:00 FESTA DOS VIDEOCLIPS

SÁBADO 13

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

11:30 MASTERCLASS ALBERTO VÁZQUEZ

20:00 GALA CLAUSURA

AUDITORIO DO MARCO

11:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE INFANTIL

12:30 PRESENTACIÓN CADERNO VÍCTOR PAZ + ÁNGEL SANTOS

17:00 CURTAS ANIMACIÓN BLOQUE 3

18:20 RETROSPECTIVA DE ANIMACIÓN

DOMINGO 14

AUDITORIO MUNICIPAL DO CONCELLO

17:00 CURTAS ANIMACIÓN INFANTIL

18:30 PELÍCULAS GAÑADORAS

20:30 PELÍCULAS GAÑADORAS